FotorapidCM PDF Drukuj Email
 
Fotorapid CM
 

  Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce przyrząd do pomiaru prędkości pojazdów w ruchu drogowym Fotorapid CM wyprodukowany przez nasz zakład. Nieustanna i żmudna praca nad wdrożeniem nowych technologii zaowocowała urządzeniem, które z powodzeniem może być wykorzystywane w codziennej pracy przez służby policyjne. Konstrukcja i funkcjonalność przyrządu w pełni odpowiadają wymaganiom stawianym tego typu przyrządom szczegółowo określonych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 listopada 2007 roku w sprawie wymagań, którym powinny odpowiadać przyrządy do pomiaru prędkości pojazdów w ruchu drogowym, oraz szczegółowego zakresu badań i sprawdzeń wykonywanych podczas prawnej kontroli metrologicznej tych przyrządów pomiarowych (Dz.U. nr 225 z 2007 roku, poz. 1663). Fotoradar Fororapid CM posiada Decyzję w sprawie zatwierdzenia typu wydaną przez Prezesa Głównego Urzędu Miar o numerze ZT 151/2008 z rozszerzeniem ZZT 4/2009.

 

Proponowany Państwu fotoradar Fotorapid CM:

  • wykonuje zdjęcia barwne o rozdzielczości 10.2 do 12 megapixeli,

  • rozpoznaje kierunek ruchu pojazdów -rejestruje pojazdy nadjeżdżające i oddalające się, (ww. funkcję może realizować jednocześnie dla obu kierunków)

  • rozróżnia samochody osobowe i ciężarowe, (posiada możliwość ustawienia różnych ograniczeń prędkości i progów rejestracji zdjęcia oddzielnie dla samochodów osobowych i ciężarowych),

  • rejestruje zdarzenia w dzień i w nocy,

  • posiada automatyczną korektę ustawień dozwolonych prędkości w porze nocnej,

  • rejestruje dane statystyczne, a w szczególności liczbę pojazdów przejeżdżających, liczbę pojazdów przekraczających dozwoloną prędkość.


 

     Fotoradar Fotorapid CM jest przystosowany do zdalnego przesyłu informacji z jednoczesnym rozpoznawaniem numerów rejestracyjnych (ANPR). Posiada specjalistyczny program do obróbki zarejestrowanego materiału zdjęciowego, który pozwala na poprawę jakości zdjęć.
Strażom Miejskim i Gminnym oferujemy program wspierający mandatowanie.

Fotoradar Fotorapid CM dostępny jest w nw. ukompletowaniu:

- wersja przewoźna na trójnogu,

  x

 

- wersja przewoźna w kontenerze,


x       x  

 

- wersja przewoźna do zabudowy w samochodzie patrolowym,


x

 

- wersja stacjonarna na maszcie z obudową.

x